Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Corvus v. 2023.1.1: Príprava na Android 14

V týchto dňoch sa k používateľom aplikačného setu Corvus dostáva aktualizácia s označením 2023.1.1. Ide o drobnú aktualizáciu, ktorá umožňuje hladký prechod na Android 14. Túto verziu Corvusu je vhodné inštalovať ešte pred prechodom na Android 14.

Z noviniek vyberáme:

  • Počas rolovania v čítači obrazovky sa teraz prehrávajú pípania s dlhším trvaním, aby boli počuteľné aj na telefónoch Samsung.
  • Corvus sa teraz na Androide 13 a novšom aktualizuje s použitím správcu balíčkov, čím vylepšuje inštaláciu na prichádzajúcom Androide 14.
  • Vylepšená detekcia existencie prítomnosti dát potrebných pre offline optické rozpoznávanie textu (reakcia na zmenu v príslušnej knižnici od Googlu).
  • Corvus sa teraz na Androide 12 a novšom identifikuje ako služba prístupnosti, čo umožňuje prístup k chráneným obrazovkám na Androide 14.
  • Opravená chyba, ktorá spôsobovala že nebolo možné v prehrávači internetových rádií načítať a zobraziť krajiny s príliš veľkým množstvom staníc (napríklad Nemecko a USA).

Celý zoznam zmien a súbory na stiahnutie je možné nájsť na Corvuskit.com.

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.