Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Jarná Agora 2024 už budúci víkend

Budúci víkend (18-19. 5.) sa uskutoční už devätnáste pokračovanie obľúbenej konferencie pre zrakovo postihnutých používateľov komunikačných a informačných technológií Agora. Konferencia sa bude konať v priestoroch Masarykovej univerzity na Komenského námestí 2 v Brne. Plenárna sekcia ponúkne novinky v oblasti hmatovej grafiky, vybraných aplikácií či využitia umelej inteligencie. Vo vystavovateľskej časti budete mať možnosť vyskúšať si produkty minimálne 7 vystavovateľov. Medzi workshopmi, ktoré tvoria stabilnú programovú náplň Agory, nájdete možnosť praktického oboznámenia sa s možnosťami využitia umelej inteligencie pri rozpoznávaní a popise grafických predmetov, prístupnosťou bankovníctva a finančných produktov či tvorbou webového obsahu.
Registrácia je spustená od 6. mája.

Bližšie informácie o Agore a o jej jednotlivých súčastiach nájdete v pozvánke – Jarní Agora 2024: Program nabídne novinky v oblasti využití AI, přístupné aplikace i audio-taktilní 3D modely alebo na webe konferencie agora.muni.cz.

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.