Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Letná počítačová škola 2024

Centrum podpory študentov so špecifickými potrebami na Univerzite Komenského v Bratislave organizuje letnú počítačovú školu pre mladých ľudí s ťažkým zrakovým postihnutím

Termín: 8. – 12. júla 2024
Miesto konania: Senec – Slnečné jazerá

Zameranie

Program Letnej počítačovej školy 2024 bude zameraný na rozvoj informačných a komunikačných kompetencií, a na možnosti využitia informačných, asistenčných a komunikačných technológií, ktoré pomáhajú pri práci s informáciami, pri štúdiu, v zamestnaní, ako i v bežnom živote. Stretnutie účastníkov nebude len o odbornom programe, ale aj o záujmoch, dôležitosti práce na sebe a voľnočasových aktivitách.

Pre koho je letná škola určená

Pre mladých ľudí s ťažkým zrakovým postihnutím (nevidiaci a slabozrakí) vo veku 16 – 21 rokov, primárne študenti stredných a vysokých škôl.

Predpokladaný počet účastníkov

Na letnej škole sa môže zúčastniť maximálne 15 študentov. Vzhľadom na kapacitné možnosti a finančný rozpočet si organizátor vyhradzuje právo výberu účastníkov.

Náklady na účasť

Každý účastník platí účastnícky poplatok vo výške 200 EUR. Náklady na organizáciu akcie a pobyt účastníkov hradí organizátor. Cestovné náklady si hradí účastník.

Uzávierka prihlasovania

Záujemcov žiadame elektronicky vyplniť prihlasovací formulár. Uzávierka prihlášok je 29. mája 2024.

Informácia o mieste konania akcie

Ubytovanie bude zabezpečené v Senci na Slnečných jazerách – TP Hotel Družba. Na akcii bude participovať niekoľko dobrovoľníkov, ktorí budú poskytovať účastníkom základnú asistenciu.

Podrobnejšie informácie o pripravovanej letnej škole spolu s prihlasovacím formulárom sú zverejnené na webovej stránke Centra podpory študentov so špecifickými potrebami, bližšie informácie možno získať aj telefonicky alebo emailom.

V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte:

  • PaedDr. Mária Ježíková , tel.: 02/ 9010 2019, e-mail: maria.jezikova@uniba.sk
  • Mgr. Mária Stankovičová, tel.: 02/ 9010 2071, e-mail: maria.stankovicova@rec.uniba.sk

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.