Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Prieskum o aktuálnej situácii v oblasti kompenzačných pomôcok

Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska sa angažuje v oblasti poradenstva pri výbere, nácviku používania a ďalších oblastiach v súvislosti s kompenzačnými pomôckami pre zrakovo postihnutých ľudí. V snahe prispieť k zlepšeniu stavu v tejto oblasti sme pripravili prieskum zameraný na získanie čo najrelevantnejších informácií o aktuálnom stave situácie. Je zameraný na aktívnych používateľov kompenzačných pomôcok, odborných pracovníkov v tejto oblasti ako aj na distribútorov, predajcov či výrobcov kompenzačných pomôcok.

Vyplnením dotazníka prispejete k tomu, aby sa situácia ohľadom kompenzačných pomôcok na Slovensku postupne zlepšila. Jeho vyplnenie zaberie 5 až 10 minút. V úvode si zvoľte, či ste používateľom, odborným pracovníkom alebo distribútorom pomôcok. Následne sa zobrazia otázky určené vám. Prieskum je anonymný a nezbierajú sa žiadne údaje, ktoré by umožnili vás nejako identifikovať. Za vyplnenie Vám vopred ďakujeme. Na záver si Vás dovolíme poprosiť o distribúciu dotazníka medzi vaše kontakty, ktoré majú niečo spoločné s predmetnou problematikou.

Dotazník: Prieskum o používaní, dostupnosti a iných skúsenostiach pri používaní kompenzačných pomôcok

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.