Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Windows Updates Disabler: riadime aktualizácie vo Windows 10

Operačný systém Windows 10 núti používateľov prijímať a inštalovať systémové aktualizácie, ako aj aktualizácie rôznych jeho súčastí. Štandardným postupom vieme na čas odložiť sťahovanie a inštaláciu vylepšení OS.

Počas pravidelných aj mimoriadnych vydaní, úprav, opráv či rôznych záplat sa vývojárom prihodí drobná nedokonalosť, ktorá má za následok napríklad nesprávnu funkčnosť správy zvukových zariadení. To bolo pre používateľov s čítačmi značne nepríjemné. Bol nevyhnutný zásah vidiacej osoby na nápravu situácie. V takomto prípade je však potrebný zásah od niekoho, kto je ako-tak znalý problematiky, čo nie je stále možné. Aby sme sa vyhli takýmto situáciám, je možné pozastaviť aktualizácie operačného systému. Tie potom môžeme raz za čas pod dohľadom spustiť a aktualizovať počítač.

Na pozastavenie aktualizácií môžeme využiť program Win Updates Disabler. Jeho inštalačný súbor nájdeme na adrese: http://www.site2unblock.com/win-updates-disabler/. Po nainštalovaní a spustení sa celé ovládanie nachádza v jednoduchom aplikačnom okne. Rozdelené je do troch záložiek – Vypnúť, zapnúť a Jazyk. Po položkách prechádzame tabulátorom a jednotlivé voľby vykonáme medzerníkom. Aplikácia disponuje aj slovenským jazykovým rozhraním, ktoré sa automaticky nastaví pri inštalácii.

Win Updates Disabler je freeware, nevyžaduje si teda žiadne poplatky či inú vďaku autorom. Aplikácia je plne prístupná pre ovládanie z klávesnice pomocou čítača obrazovky.

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.