Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Corvus v. 2020.1.1: Drobné vylepšenia aj nové funkcie

Krátko po vydaní veľkej stabilnej verzie prichádzajú vývojári aplikačného setu Corvus s novou verziou, ktorá prináša hlavne opravy, ale aj nové funkcie.

Nová funkcia v hudobnom prehrávači

Počúvanie kníh v prostredí Corvus je odteraz pohodlnejšie. Nahrávky je teraz možné priamo v prostredí prehrávača zosilniť, takže si teraz môžete knihy čítať napríklad v hlučnom vlaku. Na zosilnenie nahrávky použite gesto 1-shift švih hore. Hlasitosť stíšite gestom 1-shift švih dole.

Opravy v module Cashreader

Zmien sa dočkal aj nový modul Cashreader. Počas rozpoznávania bankoviek sa vám už nezamkne obrazovka. Navyše, ak používate syntézu reči od Google a rozpoznávate viaceré druhy bankoviek, Corvus bude správne oznamovať nie len hodnotu, ale aj menu bankovky.

Opravy v čítači obrazovky

Vstavaný čítač obrazovky od tejto verzie správne funguje aj v prípade, že máte zašifrovaný telefón. Čítač správne funguje pri písaní a navigácii v aplikácii Gmail.

Celý zoznam zmien nájdete v Súhrne na stránke Aplikačného setu Corvus. Aktualizáciu si môžete nainštalovať z notifikácie, ktorá príde na vaše zariadenie, alebo z menu pomocník.

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.