Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Holman Prize for Blind Ambition Applications

LightHouse for blind and visually impaired oznámil, že výzva na podávanie prihlášok na výročnú Holmanovu cenu za ambície nevidiacich (Annual Holman Prize for Blind Ambition) na rok 2022 je otvorená.

Aj v tomto šiestom ročníku Holmanova cena za ambície nevidiacich, ako každoročne, udeľuje trom nevidiacim ľuďom z celého sveta až 25 tisíc dolárov za uskutočnenie zvláštneho, unikátneho nápadu, ktorý bude zahŕňať osobný rast a bude potláčať mylné predstavy o zrakovom postihnutí.

Holmanova cena je pomenovaná po Jamesovi Holmanovi, nevidiacom cestovateľovi 19. storočia, ktorý bol pred érou modernej dopravy najproduktívnejším a najplodnejším súkromným cestovateľom medzi nevidiacimi i vidiacimi ľuďmi.

Podávať prihlášky sú oprávnení nevidiaci a prakticky nevidiaci, ktorí majú 18 rokov do 1. októbra 2022 a hovoria po anglicky. Prihlášku je potrebné podať do 20. marca 2022 do 23:59 pacifického času.

Pred otvorením prihlášok 21. marca 2022 je potrebné vytvoriť 90-sekundové video s predstavením vášho nápadu, nahrať ho na YouTube a vyplniť prihlášku na webovej stránke Holmanovej ceny. Kompletnú výzvu, odkazy a všetky praktické informácie nájdete na webe WBU.

Ak by ste chceli kontaktovať niekoho z LightHouse ohľadom samotnej Holmanovej ceny pošlite e-mail Lee Kumutatovi, viceprezidentovi pre komunikáciu: lkumutat@lighthouse-sf.org

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.