Stlačte "Enter" na preskočenie k obsahu

Stredisko Teiresiás spúšťa registráciu na májové kolo Agory – ICT workshopov pre zrakovo postihnutých

Počas víkendu 13. a 14. mája 2017 usporiada Stredisko Teiresiás z Masarykovej univerzity v svojich priestoroch na Komenského námestí 2 v Brne už piate pokračovanie Agory – workshopov venovaných tématike špeciálnych informačných a komunikačných technológií pre používateľov s ťažkým postihnutím zraku. Vďaka štedrej finančnej podpore hlavného partnera Deloitte Advisory s.r.o. môžu byť obe tohtoročné pokračovania workshopov ponúknuté záujemcom opäť za nulový účastnícky poplatok, môžu byť pokryté všetky nevyhnutné režijné náklady a môže byť usporiadaná čím ďalej viac požadovaná varianta, umožňujúcu ponúknuť dlhšie workshopy, ktoré idú viac do hĺbky.

Bližšie informácie o akcii vrátane prehľadu a anotácií ponúkaných workshopov nájdete v prípade záujmu v článku Spouštíme registraci na květnový běh Agory – workshopů o ICT pro zrakově postižené ve Středisku Teiresiás na blogu POSLEPU.

Pred registráciou doporučujeme prečítať si anotácie jednotlivých workshopov, detailnejšie sa oboznámiť s ich náplňou a požiadavkami na účastníkov – na niektoré workshopy je potrebné priniesť si vlastné zariadenie. Pokiaľ vás niektoré z tém zaujali, zaregistrujte sa prosím prostredníctvom formulára na adrese agora.jdem.cz. Uzávierka registrácie je v štvrtok 30. apríla 2017. Bez registrácie nie je účasť na workshopoch možná.

Na základe skúseností z predchádzajúcich kôl doporučujeme registráciu nenechávať na poslednú chvíľu, o účasť na workshopoch býva veľký záujem a voľné miesta sú veľmi rýchlo obsadené (registráciu na minulé kolo sme museli ukončiť už po 5 dňoch od spustenia).

Na stretnutie s vami sa tešia

Radek Pavlíček & Pepa Konečný

Okomentujte ako prví

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.